SEÇİM YAPIN

Hakkımızda

15 yıllık halı sektöründe hizmet veren Haskara Halı, yıllarca edinmiş olduğu bilgi ve tecrübeyi birleştirerek Ören Halı markasıyla kurumsallaşmaya giderek kendi halısını üretmeye başlamıştır. 2013 yılında İstanbul’da kurulun Ören Halı, teknolojinin en son imkanlarıyla donatılmış uzman kadrosu ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Genç ve dinamik kadrosu sayesinde, araştırmacı, sektörü ile ilgili son teknoloji ve gelişmeleri takip eden ve öncü olmayı ön plana çıkaran kimliği benimsemiştir.

Her evin vazgeçilmez bir unsuru olan, evimizin dört bir köşesinde renk ve desen çeşitliliğiyle büyük bir öneme sahip olan halı, önemli bir tasarım objesine dönüşmüştür. Ören Halı olarak, farklı koleksiyonlar ve her bir koleksiyonda farklı desen ve tasarım seçeneğiyle özgün tasarımları, ileri teknoloji ve “avangart” bir marka olarak halı dünyasındaki yerini almıştır.

Her türlü zevke hitap eden Ören Halı, kendi üretimi iplikleriyle, farklı ölçülerde ürettiği özgün tasarım ve koleksiyonlarıyla, müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmıştır. Desenlerinde geçmişten günümüze, modern ve klasik çizgilerin yer aldığı koleksiyonlarında, Ören Asos Koleksiyonu öncü koleksiyon anlayışını göstermektedir.

Ören Halı markası, önce Türkiye’nin önde gelen halı markalarından biri olmak, sonra da dünya çapında sektörün önemli bir markası haline gelmek için çalışmalarına devam etmektedir. Tüketicinin beklentilerine uygun, yenilikçi, avangart ürünleriyle vazgeçilmez bir marka hedefi ile yoluna devam etmektedir.

BİZİ TAKİP EDİN GELİŞMELERDEN HABERDAR OLUN
App Store Google Play
Designed & Created by Creamum